İkinci El Çiğ Köfte Dolabı

İkinci el çiğ köfte dolabı alım ve satım yapıyoruz. Elinizdeki 2.el çiğ köfte tezgahı varsa bize ulaşabilir. Değerinde fiyat alarak satabilirsiniz.

2.el Çiğköfte Dolabı

2.el çiğköfte dolabı satmayı düşünüyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca size küçük veya büyük gelen çiğ köfte tezgahını bizimle değiştirerek değerlendirebilirsiniz. Böylece bütçenize katkı sağlayıp işinizi geliştirebilirsiniz.

İkinci El Çiğ Köfte Dolabı
İkinci El Çiğ Köfte Dolabı

İkinci El Çiğ Köfte Dolabı Alanlar

İkinci el çiğ köfte dolapları alanlar olarak bize Whatsapp üzerinden resimlerini göndererek çiğ köfte tezgahının fiyatını öğrenebilirsiniz. Ayrıca 2.el çiğköfte tezgahı fiyatları için bilgi sahibi olabilirsiniz. Bulunduğunuz yerde değerinde peşin olarak satın alıyoruz. Antalya ikinci el çiğ köfte dolabı için ücretsiz nakliye yapıyoruz.

Çiğ Köfte Tezgahı Fiyatları

Çiğ köfte tezgahı fiyatları farklılık göstermektedir. Dolapların kullanılmış durumuna, marka, model, boyutları göre değerlendirilerek fiyat verilir. Özellikle motor durumları çiğ köfte tezgahı fiyatlarını çok etkilemektedir. Bize ulaşarak detaylı fiyat teklifi ve bilgi alabilirsiniz. İkinci el 140 cm çiğköfte dolabı, 100 cm çiğköfte dolabı, satılık çiğköfte tezgahı, çiğköfte dolabı ikinci el, ikinci el çiğ köfte malzemeleri gibi arama terimlerinden bizi bulabilirsiniz.

İkinci El Hamur Yoğurma Makinesi

Lokanta Malzemeleri Alanlar

Cafe Masa Sandalye Alanlar

2.el Eşya Alanlar

5/5 - (1 vote)
“İkinci El Çiğ Köfte Dolabı” üzerine bir yorum
Yorum yapın